SENIOR DATA ANALYST

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Pro předního dodavatele datavých skladů a BI řešení obsazujeme pozici SENIOR DATA ANALYST

Hledáme zkušené kandidáty, kteří mohou doložit praktické znalosti v oblasti Datové analýzy
Projekty z oblasti Telco, Banking, Retail, Automotive

  • Business a datová analýza požadavků v rámci integrace dat
  • Návrh datové integrace
  • Návrh ETL transformací
  • Plánování, řízení a koordinace analytických prací
  • Úprava a rozvoj stávajícího řešení DWH v Oracle databázi

  • Velmi dobré zkušenosti s práci s daty SQL (selecty, prototypy)
  • Zkušenost s rozsáhlými datovými sklady
  • Znalost PL/SQL, DB Oracle, ostatní výhodou
  • Zkušenosti s Enterprise Architect – modelování DWH, Power Designer výhodou
  • Praxe s analýzou a vývojem DWH
  • Zkušenost s návrhem datového modelu DWH
  • Znalost architektury DWH
  • Zkušenost s ETL nástroji výhodou ( např. SAP Data Services)
  • Analytické myšlení a schopnosti, znalosti se sběrem, zpracováním a analýzou požadavků
  • AJ na komunikativní úrovni

Co Vám za to nabízíme:

  • Přátelskou firemní kulturu
  • 5 týdnů volna
  • Sportování s kartou Multisport
  • Jazykové kurzy
  • Stravenky a  vstupenky do zoo a botanické zahrady
  • Notebook a telefon s firemním tarifem
  • Mnoho různých akcí pro rozvoj i zábavu

Moje CV:

CODE: 7011

IT-RESOURCES

Michaela Malkovská

IT Recruiter

malkovska@timone.cz

+420731989650

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Good; English - Good;

Pracovní technologie:

DWH, PL/SQL, DB Oracle, ETL