SharePoint Konzultant

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Chceš být součástí týmu, který má za sebou úspěšné projekty?

Chceš získat dostatek prostoru pro svou realizaci? Tak je tato pozice přímo pro Tebe!

Jedná se o úspěšnou softwarová společnost s projekty BI, která poskytuje kompletní CUSTOMER SERVICE.
  • návrh a realizace řešení v prostředí MS SharePoint onpremis/O365
  • tvorba uživatelské systémové dokumentace
  • testování funkční správnosti implementovaných řešení
  • návrh a realizace pracovních postupů pomocí Workflow
  • komunikace se zákazníky

  • znalosti konfigurace MS Sharepointu 2013 v rozsahu Administrátor systému
  • zkušenosti s implementací a návrhem řešení v prostředí MS SharePoint
  • znalost .NET/C#, HTML/Javascript
  • orientaci v IT a produktech Microsoft technologií
  • dobré komunikační dovednosti

Co Vám za to nabízíme:

  • zajímavé projekty s použitím inovativních technologií
  • moderní a výkonné HW vybavení
  • 5 týdnů dovolené
  • home office a flexibilní pracovní dobu
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • příležitost k odbornému rozvoji
  • možnost práce na HPP i IČO

Moje CV:

CODE: 173

IT-RESOURCES

Soňa Kalousková

Account manager junior

kalouskova@timone.cz

+420778036050

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good;

Typ pracovního úvazku:

ŽL i HPP