Softwarový inženýr - Norimberk

Náplň Vaší pracovní pozice.:

  • Hlavní zaměření je tvorba pokročilých algoritmů a dat, potřebných pro vývoj produktů.
  • Pozice je otevřena pro zkušené vývojové inženýry se znalostí v oblasti analýzy dat a algoritmů v kombinaci se zázemím při vývoji softwaru.
  • Nutné důkladné pochopení návrhu algoritmů a datových struktur.

  • Alespoň 5 let zkušeností s vývojem profesionálního softwaru se zaměřením na datové algoritmy,
  • Vítané zkušenosti z prostředí založených na cloudu, designu a technologii datové základny.
  • Zkušenosti s agilními vývojovými procesy např. SCRUM
  • Internet Protocol Suite, HTTP, RESTful Web služby
  • Znalost alespoň jednoho z jazyků Java,  C#, C/C++
  • Zkušenosti se systémy relačních databázových managementů (RDBMS) jsou výhodou.
  • Zkušenosti se SAP HANA jsou vítány.
  • Znalost alespoň jednoho z jazyků (e.g.Bash, Python, Perl, JavaScript).
  • Vítaná znalost SQL, R (statistický jazyk).

Co Vám za to nabízíme:

  • technologické výzvy
  • velmi kladně hodnocená týmovost, ale také možnost projevit osobní názor
  • velmi motivované pracovní prostředí
  • otevřená, inovativní pracovní atmosféra
  • nadstandartní ohodnocení
  • školení a vzdělávání v oblasti technologií a managementu

  • kariérní žebříček pro technickou, projektovou a manažerskou oblast

Moje CV:

CODE: 4382

IT-RESOURCES

Lucie Sedlecká

Business Services Specialist

l.sedlecka@timone.cz

+420731989744

Lokalita pracoviště:

GERMANY

Jazykové znalosti:

English - Good;

Pracovní technologie:

zkušenost s vývojem algoritmů, agilní metody

Pracovní zařazení:

IT Specialista

Typ pracovního úvazku:

ŽL nebo HPP