Solution Architect .NET

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Chcete se podílet na těch nejlepších zážitcích z video zábavy?

Pro londýnskou společnost, která patří mezi TOP telekomunikační organizace, hledáme SOLUTION ARCHITECTA na platformě .NET.

Máte zájem uplatnit své jazykové dovednosti? Umíte anglicky?

Další pobočky mají v New Yorku či Sydney, v případě zájmu tedy můžete vycestovat.

K jejich zákazníkům patří například: BBC, Sony Pictures Television, Deutsche Telekom, Emirates, Virgin Atlantic, aj.

Hledáme zkušeného architekta s pochopením UI technologií s backgroundem v designu, ve vývoji video produktů.

Vy máte:
  • Zkušenosti s prácí v agilním / SCRUM pracovním prostředí
  • Vášeň pro technologii videí a video aplikací
  • Zkušenosti s mentoringem či vedením lidí
  • Houževnatý přístup, silnou zvědavost, která posunuje hranice a zvyšuje výkon
  • Dobré komunikační dovednosti
Hledáme někoho s hlubokými znalostmi a zkušenostmi s:
  • Navrhováním architektury komplexních a podnikových řešení
  • Vývojem front-endu a architektonickým řešením
  • JavaScript 3+ se zkušenostmi v Babelu
  • Flux a / nebo Redux
  • NodeJS
  • Html5
  • Css + Méně nebo Sass
  • Budování webových aplikací pro počítače a mobilní zařízení
Výhodou:
  • Webpack
  • Gulp / Grunt
  • Jira
  • Bambus
  • GitHub / Bitbucket
  • Git / Pull
  • Docker
  • AWS ECS
  • Agile / Scrum

Co Vám za to nabízíme:

Nabízíme stabilního hráče na trhu telekomunikací.

  • 25 dní dovolené + sick days
  • Přátelský mezinárodní kolektiv (AJ B2)
  • Možnost navštívit zahraniční pobočky (Londýn)
  • Stravenky
  • Fulltime alokaci na hlavní pracovní poměr
HPP dle zkušeností až 120 000,- brutto

Moje CV:

CODE: 5565

IT-RESOURCES

Soňa Kalousková

Account manager junior

kalouskova@timone.cz

+420778036050

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Good; English - Good;

Pracovní technologie:

.NET, JavaScript, NodeJS, Html5, Css

Typ pracovního úvazku:

HPP