Solution architect

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Hledáme kolegu, který by rozšířil náš tým solution architektů. Rádi bychom našli člověka, který má již zkušenosti s návrhem architektury podnikových systémů, nebojí se konzultací u zákazníka a má znalosti metodologie vývoje a integrace. V rámci role je součástí i účast při tvorbě RFI, RFP a dohled nad řešením z technické perspektivy. Jedná se o příležitost připojit se ke společnosti, kde nás nesvazují korporátní pravidla a ceníme si odvedené práce.

  • Kolegu/kolegyni z oblasti aplikačních a integračních platforem
  • Výhodou je pro nás znalost Open Source technologií
  • Znalost návrhu a implementace webových aplikací v Javě
  • Někoho se schopností aplikování principů SOA, EAI
  • Kolegu/kolegyni se znalostí metodik řízení vývojových a integračních projektů
  • Člověka, který již má praxi s užíváním některého modelovacího nástroje

Co Vám za to nabízíme:

  • Zajímavé projekty s použitím inovativních technologií
  • Moderní a výkonné HW vybavení, včetně služebního telefonu pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené
  • Home office a flexibilní pracovní dobu, protože důležitá je pro nás odvedená práce
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí a přátelský kolektiv, který se schází i z nepracovních důvodů
  • Prostor pro samostatnou, zodpovědnou a perspektivní práci s možností realizace vlastních nápadů a inovací

Moje CV:

CODE: 3683

IT-RESOURCES

Bc. Miloslav Krátký

HR specialist

kratky@timone.cz

+420731341338

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good; English - Good;

Typ pracovního úvazku:

ŽL nebo HPP