Solution Architect

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Právě hledáme SOLUTION ARCHITECTA pro leadra na thu!

Společnost poskytuje business řešení pro týmovou spolupráci, řízení projektů a poskytování servisních služeb.

Máte zkušenosti s návrhem architektury podnikových systémů a nebojíte se konzultací u zákazníka ? Hledáme specialistu z oblasti aplikačních a integračních platforem a umí aplikovat SOA, EAI.

Budete navrhovat řešení rozsáhlých systémů v komplexním prostředí velkých společností převážně z finančního sektoru.

  • dodávka konzultačních studií v oblasti IT architektury
  • účast na pre-sale aktivitách

Programátorská zkušenost není podmínkou, uvítáme znalost návrhu a implementace webových aplikací v Java.

  • zkušenosti s návrhem rozsáhlých systémů z pohledu funkčního designu
  • orientaci se v komplexních prostředích velkých firem
  • obecný přehled o technologiích, schopnost nastudovat technologii a rozhodnout o způsobu nasazení
  • rychlé porozumění business požadavkům a transformovat je do návrhu řešení

Co Vám za to nabízíme:

  • práci na HPP 100 000,- i ŽL 6000/MD (orientačně, možné individuálně)
  • částečný HOME OFFICE
  • flexibilní pracovní doba
  • mobilní telefon a HW vybavení
  • samostatná práce s možností využití vlastních nápadů
  • další benefity

Moje CV:

CODE: 6328

IT-RESOURCES

Soňa Kalousková

Account manager junior

kalouskova@timone.cz

+420778036050

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good; English - Good;

Pracovní zařazení:

Architekt

Typ pracovního úvazku:

ŽL i HPP