SW Analytik

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Pro ryze českou a stabilní firmu, která se velmi rychle rozvíjí, kde najdete partu nadšených a pohodových lidí, kterým jde hlavně o to být dobrý tým, HLEDÁM:

Máš analytické myšlení, poradíš si se systémovými procesy a technickým řešením a baví tě samostatná práce na IT projektech?

Pro známé klienty připravujeme aplikace především z oblasti financí, ale nebráníme se ani dalším oborům. Ty bys měl být někdo, kdo se snadno zorientuje v technickém řešení a dokáže komunikovat, jak s business analytiky, vývojáři, tak i klientem, rozpozná klientovy potřeby a navrhne technické řešení.

Hledáme jednoduše někoho, kdo výrazně ovlivní celý projekt od začátku až dokonce.

PS: Jsou to oni, kdo stojí za celým řešením a jeho zdrojovým kódem, jejichž kvalitu posouváme pořád dál. Připrav se na to!

Těším se na viděnou.

Vyžadované znalosti:

Čemu se nevyhneš…

  • konzultacím s business analytiky na vytváření SW řešení pro naše klienty (po systémové stránce)
  • zajištění, aby zadání od business analytiků odpovídalo systémovým možnostem / pravidlům produktu a bylo vyhovující pro vývojáře
  • rozvoji business analytiků v oblasti systémové analýzy
  • analýze technického řešení a systémových procesů, včetně případných návrhů týkajících se architektury systému (koncept, design)
  • definici požadavků na vývoj IT systémů a jejich rozhraní
  • návrhu řešení, datovému modelování
  • účasti na přípravě technologických konceptů
  • úzké spolupráci s architektem produktu ohledně větších systémových změn
  • aktivní spolupráci a komunikaci s vedením projektu a implementačním týmem (analýza, vývoj, test)
  • týmové spolupráce na rozsáhlých intranetových projektech ve finanční sféře
  • tvorbě systémové dokumentace
  • konzultaci se zákazníkem při návrhu řešení a případném řešení problémů během vývoje a dle potřeby prezentace systémového návrhu řešení zákazníkům
  • aktivní spolupráci na rozvoji produktu
  • koordinaci témat business analýzy do jednotného řešení

Co od tebe očekáváme?

  • zkušenost s tvorbou technické a systémového dokumentace SW systémů
  • zkušenost se systémovou analýzou
  • znalost architektury serverových a webových řešení
  • zkušenost s programováním a OOP návrhem rozsáhlých aplikací
  • zkušenost s relačními databázemi a návrhem databázového modelu pro rozs&am

    Co Vám za to nabízíme:

    • zajímavou a samostatnou práci na projektech v oblasti informačních systémů,
    • přístup k širší škále technologií v oblasti IT, účast na prestižních projektech,
    • možnost zvyšování odborné kvalifikace a osobního rozvoje,
    • finanční ohodnocení odpovídající odvedené práci,
    • zaměstnanecké výhody: osobní benefitní program (Kafeterie) s mnoha možnostmi využití, pravidelné společné akce (relax a zabáva  ), týden dovolené navíc, flexibilní pracovní doba, příspěvky na stravování a sportovní aktivity.

Moje CV:

CODE: 768

IT-RESOURCES

Ivan Šrámek

Sales Director

sramek@timone.cz

+420737160645

Lokalita pracoviště:

Praha Středočeský kraj CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good; English - Basic;

Pracovní technologie:

HTML, CSS, JavaScript, jQuery,DB Oracle, MS SQLApache, IIS,PHP, PHP framework ideálně NetteXML a související standardy. Návrh datových skladů

Pracovní zařazení:

Architekt

Typ pracovního úvazku:

ŽL i HPP