SW Tester - Zlín

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Baví Vás testování? Nabízíme pracovní příležitost pro zkušené testery i absolventy škol technického směru.

Pracovní náplň:

  • testování SW aplikací dle připravených scénářů
  • spolupráce s vývojáři

Vyžadované znalosti:

  •  SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  •  Alespoň základní znalost SQL
  •  Mírně pokročilá znalost anglického jazyka
  •  Výhodou je zkušenost s TestLink a znalost metodik testování SW a problematiky QA
  •  Pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, smysl pro detail, ochota učit se nové věci, týmová práce
  •  Pozice vhodná i pro absolventy

Co Vám za to nabízíme:

  • Možnost profesního růstu v přátelském kolektivu
  • Dlouhodobá perspektiva
  • Pracovní uplatnění v oblasti nejnovějších informačních technologií

Moje CV:

CODE: 8051

IT-RESOURCES

Šárka Pechová

Account manager

s.pechova@timone.cz

+420 733 433 833

Lokalita pracoviště:

Zlín CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Good; English - Basic;

Pracovní technologie:

SQL

Pracovní zařazení:

Tester

Typ pracovního úvazku:

ŽL nebo HPP