System ADMIN s Linux IDM

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Pro vývoj a implementaci IDM hledám schopného ADMINISTRÁTORA s Linuxem a zájmem o IT Bezpečnost.

Je potřeba zkušenosti s programováním v Java (stačí na juniorské úrovni).

Jedná se o velmi pestrou, zajímavou práci v oblasti Identity Managementu. Vyvíjí se interního idm, který se pak implementuje k zákazníkům typu Česká televize, Městská policie, aj.

  • nasazovat řešení v oblasti správy identit (IDM), správy bezpečnostních informací a událostí (SIEM)
  • konzultace s klienty, projektová příprava a analytické činnosti
  • implementace řešení u zákazníků a následná technická podpora
  • tvorba technické dokumentace, školení zákazníků

Vyžadované znalosti:

  • minimálně 3 roky v oboru
  • zodpovědnost, samostatnost, aktivní a zodpovědný přístup k řešení problémů
  • zkušenosti se správou serverových operačních systémů – GNU/Linux
  • znalost problematiky adresářových služeb a síťových technologií a protokolů
  • zkušenosti s vytvářením skriptů nebo programováním
  • výhodou zkušenosti se správou Windows Server
  • znalost aj (alespoň mírně pokročilá - A2)

Co Vám za to nabízíme:

• přístup k zajímavým technologiím
• příjemné prostředí mladého a přátelského kolektivu středně velké firmy
• kurzy AJ a možnost dalšího vzdělávání a pracovního růstu
• odpovídající platové ohodnocení (70 000,- czk +-) a zajímavé firemní benefity
• navíc umožníme 2 dny homeoffice

Jste-li motivováni k profesnímu a osobnímu růstu, jste-li ochotni zvyšovat své technické znalosti, pak jste ideálním kandidátem a těšíme se na spolupráci.

Moje CV:

CODE: 6203

IT-RESOURCES

Soňa Kalousková

Account manager junior

kalouskova@timone.cz

+420778036050

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good; English - Basic;

Pracovní technologie:

Linux/UNIX, Active Directory, LDAP, SQL, XML a Java.

Typ pracovního úvazku:

ŽL i HPP