Technik SW Support - Zlín

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Pracovní náplň je řešení chybových hlášení zákazníků - včetně komunikace s ním. Na tuto pozici je vhodná zejména schopnost učit se novým postupům a dovednostem, které jsou nezbytné pro odstranění chyby u zákazníka. V roli technika se setkává jak HW tak SW, jejichž kombinace vede k finálnímu řešení. Spolupráce s kolegy na dokončením svěřeného úkolu – proto je jedním z požadavků také komunikativnost.

Hlavní obsah pracovní náplně:

• Práce v teamu pro zdárné dokončení jednotlivých úkolů

• Konzultace řešení s kolegy

• Navrhování potenciálních řešení, inovativnost a zpracování nových technologií

• Kreativita a jednoduchost – vytváření jednoduchých a funkčních řešení

• Komunikativnost a příjemné vystupování vůči zákazníkovi

• Zodpovědnost v samostatném plnění svěřených úkolů

• Spolupráce s oddělením QA na dořešování případných nedostatků

• Spolupráce s Business analytiky při správném navrhování jednotlivých postupů a řešení

Vyžadované znalosti:

• znalost prostředí MS Windows (Windows Server výhodou)

• základní znalost MS SQL

• zkušenosti s typem aplikací ERP

• znalost prostředí MS-Office

• znalost anglického jazyk na úrovni pre-intermediate a vyšší

Co Vám za to nabízíme:

Zázemí stabilní a prosperující společnosti
Možnost dalšího odborného růstu
Práci na plný úvazek v přátelském kolektivu

Moje CV:

CODE: 3661

IT-RESOURCES

Šárka Pechová

Account manager

s.pechova@timone.cz

+420 733 433 833

Lokalita pracoviště:

Zlín CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good; English - Basic;

Pracovní technologie:

MS SQL Server, ERP

Pracovní zařazení:

IT Specialista

Typ pracovního úvazku:

ŽL nebo HPP