Technology Consultant – Linux

Náplň Vaší pracovní pozice.:

JAKÉ BUDOU VAŠE DENNÍ ÚKOLY?
• nasazovat řešení v oblasti správy identit (IDM), správy bezpečnostních informací a událostí (SIEM) nebo systémů pro týmovou spolupráci
• konzultace s klienty, projektová příprava a analytické činnosti
• implementace řešení u zákazníků a následná technická podpora
• tvorba technické dokumentace, školení zákazníků

Vyžadované znalosti:

POŽADUJEME:
• minimálně 5 let praxe v oboru
• SŠ/VŠ vzdělání
• zodpovědnost, samostatnost, aktivní a zodpovědný přístup k řešení problémů
• zkušenosti se správou serverových operačních systémů – GNU/Linux
• znalost problematiky adresářových služeb a síťových technologií a protokolů
• zkušenosti s vytvářením skriptů nebo programováním
• výhodou zkušenosti se správou Windows Server
• znalost anglického jazyka (alespoň mírně pokročilá - A2)

Co Vám za to nabízíme:

NABÍZÍME:
• přístup k zajímavým technologiím
• příjemné prostředí mladého a přátelského kolektivu středně velké firmy
• kurzy AJ a možnost dalšího vzdělávání a pracovního růstu
• odpovídající platové ohodnocení a zajímavé firemní benefity

Jste-li motivováni k profesnímu a osobnímu růstu, jste-li ochotni zvyšovat své technické znalosti, pak jste pro nás ideálním kandidátem a těšíme se, že se stanete již brzy součástí našeho týmu.

Moje CV:

CODE: 6101

IT-RESOURCES

Ivan Šrámek

Sales Director

sramek@timone.cz

+420737160645

Lokalita pracoviště:

Praha Středočeský kraj CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good; English - Good;

Pracovní technologie:

Linux admin, praxe kolem 5 let, správa serverových operačních systémů – GNU/Linux, výhodou zkušenosti se správou Windows Server

Pracovní zařazení:

System Administrator

Typ pracovního úvazku:

ŽL i HPP