Test Analyst - ICO

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Alokace: 100%

Popis a parametry poptávané služby:

  • vytváření test analýz a scénářů pro IT funkční a integrační testy na projektu
  • úzká spolupráce s projektovým týmem
  • vyhledávání a tvorba testovacích dat
  • exekuce testovacích scénářů různých systémů
Popis projektu SAS RTDM: Nová komponenta v rámci SAS řešení pro online zobrazení možnosti sjednání dalších produktů personalizovaných pro klienta

Vyžadované znalosti:

Ideální zkušenosti pro pozici?

  • znalost nástroje HPQC (ALM)
  • alespoň 2 roky zkušenosti v oboru (system integration tests)
  • komunikační dovednosti a samostatnost
  • zkušenost se SAS nebo obdobným systémem
Výhodou: zkušenosti v oboru bankovnictví

Co Vám za to nabízíme:

Budete na projektu v bance formou bodyshop.

Benefity? Vyšší rate. Kolik si řeknete, za tolik Vás nabídneme.

Moje CV:

CODE: 8123

IT-RESOURCES

Soňa Kalousková

Account manager junior

kalouskova@timone.cz

+420778036050

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good;

Typ pracovního úvazku:

Kontrakt