Test Manager

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Česká firma hledá pro práci u svých klientů na prestižních projektech v bankovním sektoru nového kolegu na pozici:

Test Managera.

Potrpí si na inovativnost a tvůrčí přístup a vysokou profesionalitu.

Vyžadované znalosti:

Bude mít na starosti:
# Vedení/ řízení týmu testerů
# Komunikace s interním Test Managerem a Produktovým vlastníkem Internet Banky (případně s jeho určeným zástupcem)
# Reportování stavu projektu
# Řešení nestandardních situací
# Účast na projektových schůzkách
# Zaškolení – Internet Banka a další systémy a aplikace, které jsou nutné pro provedení testů
# Příprava testovacích scénářů (aktualizace stávajících testovacích scénářů)

Požadujeme:
# Znalost nástroje HP QC (ALM)
# Zkušenost s vedením týmu
# Zkušenosti v oboru bankovnictví výhodou
# Komunikační dovednosti
# VŠ ideálně technického směru
# Samostatnost, zodpovědnost za dodržování termínů
# Komunikativní znalost AJ

Co Vám za to nabízíme:

Buďte součástí prestižní firmy, která si váží svých zaměstnanců.

Dostanete se k projektům, které nejsou úplně běžné.

Finance: HPP: 70.000 Kč, IČO cca 5000Kč/MD nástup IHNED.

Moje CV:

CODE: 5728

IT-RESOURCES

Ivan Šrámek

Sales Director

sramek@timone.cz

+420737160645

Lokalita pracoviště:

Praha Středočeský kraj CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good; English - Good;

Pracovní zařazení:

Test Analytik

Typ pracovního úvazku:

ŽL i HPP