Test Manager

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Pro našeho partnera v oboru bankovnictví hledáme TEST MANAGERA!

Náplň Vaší práce:

  • Zapojení do všech fází projektu
  • Zodpovědný za vytvoření testovací strategie (Master Test Plánu)
  • Zodpovědný za vytvoření testovacího plánu a odhadů pracností
  • Zodpovědný za zajištění testovacího prostředí a testovacích dat
  • Zpracovává reporty o stavu testů
  • Koordinuje opravy chyb

  • Alespoň 3letá praktická zkušenost s řízením a prováděním testů IT projektů
  • Všeobecný přehled v oblasti testovací metodiky a projektového managementu
  • Znalost Test Management a Issue tracking nástrojů (JIRA, TestLink, HPQC, apod.)
  • Zkušenosti v plánování a řízení
  • Schopnost prioritizovat požadavky
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Co Vám za to nabízíme:

  • Příjemné a moderní pracoviště
  • Benefity na míru

Moje CV:

CODE: 7815

IT-RESOURCES

Vendula Hájková

Sales manager

hajkova@timone.cz

+420603711023

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good;

Typ pracovního úvazku:

ŽL