Tester - ICO

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Hledáme Testera (1 standard a 1 senior) na projekt do bankovnictví.

Tester, co se bude hrabat v logách, nebude mít moc klikání přes uživatelské rozhraní. SQL na úrovni JOIN nuntá.
Adekvátně k tomu bude navrhovat i testovací případy a SQL skripty.

Vyžadované znalosti:

STANDARD

  • Provádí zadané manuální funkční testy dle předem připravených testovacích scénářů
  • Připravuje testovací data dle předem připravených postupů
  • Zaznamenává výsledky testů, zadává a verifikuje nalezené chyby
  • Úprava testů dle pokynů, podílí se na návrhu testů
  • Postupuje dle interních postupů a pravidel
  • Základní povědomí o testování SW a znalost pojmů spojených s touto oblastí (Uživatelský požadavek, testovací scénář, chyba,.. )
  • Po krátkém zapracování schopnost ovládat testované aplikace
  • Základní znalost testovacích nástrojů
  • Praxe s testováním alespoň 1 rok
SENIOR
  • Připomínkuje analytickou dokumentaci z pohledu testů
  • Provádí test analýzu a navrhuje testovací scénáře (identifikuje potřeby testovacích dat, identifikuje možná rizika, odhaduje pracnost provedení testů..)
  • Formalizuje návrh testů v dohodnutém nástroji a požadované míře detailu
  • Reviduje návrh testů ostatních testerů
  • Definuje konfigurace testovacích prostředí a zadává požadavky na jeho přípravu
  • Praktická zkušenost s testováním IT systému alespoň 3 roky, z toho alespoň 1 rok zkušenost s test analýzou
  • Znalost ISTQB
  • Základní znalost architektury Enterprise systémů a nejčastějších příčin chyb
  • Zkušenost s nástroji na podporu testování
  • Znalost SQL (základní), schopnost číst datové modely

Co Vám za to nabízíme:

Spolupráci na IČO:

  • Standard 3500 - 4500/MD
  • Senior 5000 - 6000/MD
Projekty na míru
Nástup: ihned nebo dohodou

Moje CV:

CODE: 9075

IT-RESOURCES

Soňa Kalousková

Account manager junior

kalouskova@timone.cz

+420778036050

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good;

Typ pracovního úvazku:

ŽL