Tester / Test Analyst - HPP

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Hledáme Testera a Test Analytika na dlouhodobou spolupráci.

Jedná se o úspěšnou českou společnost, která je celosvětově uznávaná jako přední světový výrobce moderních technologií pro řízení výroby elektřiny.

Firma je silná a dynamická - poskytuje zaměstnancům příležitost stavět na svých zkušenostech a těžit z práce v atraktivním mezinárodním a přátelském prostředí.

Zaměstnanec v této pozici je zodpovědný za zajištění kvality softwarového řešení v oblasti webových, počítačových aplikací a zobrazovacích produktů.

Vyžadované znalosti:

Jaká bude vaše náplň práce?

  • Testování aplikací pro počítače
  • (konfigurační a monitorovací nástroje pro řídicí systémy, vnitřní nástroje, instalační balíčky)
  • Vytváření a udržování testovacích případů
  • Vytváření přehledů testů, hlášení a sledování chyb
Hledáme někoho se:
  • zkušenosti s testováním aplikací na PC
  • silnými analytickými schopnostmi a schopnostmi řešit problémy
  • ochotou pracovat profesionálně
  • zkušenostmi s automatizovaným testováním jsou výhodou
  • s komunikativní angličtinou min. B1/B2

Co Vám za to nabízíme:

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Kariérní rozvoj v podmínkách uznávané, globálně úspěšné společnosti
  • Důrazná práce na různých vzrušujících projektech
  • Rozsáhlé možnosti profesionálního a osobního růstu
  • Atraktivní program výhod: flexibilní pracovní doba, domácí kancelář, 5 týdnů dovolené, bezplatné sportovní aktivity, bonusový systém založený na výsledcích
  • Ohodnocení dle Vašich požadavků a zkušeností - není limitováno

Moje CV:

CODE: 7630

IT-RESOURCES

Soňa Kalousková

Account manager junior

kalouskova@timone.cz

+420778036050

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good; English - Good;

Typ pracovního úvazku:

ŽL i HPP