Tester

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Momentálně hledám Testera pro mezinárodní firmu v Praze.

- Nástup možný ihned nebo po dohodě
- Hlavní pracovní poměr

Vyžadované znalosti:

- Vysokoškolské vzdělání v IT/ekonomii výhodou
- Praktická zkušenost s testováním, psaním testovacích scénářů, reportováním (certifikace ISTQB výhodou)
- Základní praktická znalost SQL
- Základní znalosti počítačových sítí
- Uživatelská znalost OS Linux a základy práce s příkazovou řádkou
- Znalost některých z nástrojů pro issue/test/defect managment (např. JIRA, TestLink, Zephyr, aj.)
- Základní znalost skriptování výhodou (např. batch, PowerShell, Visual Basic)
- Základy Java/C++/Python výhodou
- Základy práce s SVN/JBoss/GIT/Jenkins výhodou
- Zkušenost s automatizovaným testováním (např. jmeter, Selenium) a skriptováním výhodou
- Znalost technologie platebních karet a zkušenost z payment industry výhodou (EMV, MSR, ICC, Cless/Proximity payment cards and/or card acceptance devices, EFT/POS/mPOS, atp.)

Používané technologie:
Servery:
Java, Spring, Hibernate
Oracle, PostgreSQL
WildFly
GIT, Maven, Bamboo

Aplikace v terminálech:
C++

Testování:
JIRA, Confluence, TestLink, Zepthyr, Selenium, jmeter, Linux, Oracle, PostgreSQL

Co Vám za to nabízíme:

- Zázemí mezinárodní úspěšné firmy
- Multikulturní prostředí
- Benefity: 13. plat, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na dopravu a jiné

Moje CV:

CODE: 6640

IT-RESOURCES

Denisa Dvořáková

IT Outsourcing Specialist

dvorakova@timone.cz

+420603711023

Lokalita pracoviště:

Praha Středočeský kraj CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Basic; English - Good;

Pracovní zařazení:

Tester

Typ pracovního úvazku:

HPP