Tester

Náplň Vaší pracovní pozice.:

  • Praktická zkušenost s testováním, psaním testovacích scénářů, reportováním (certifikace ISTQB výhodou)
  • Všeobecný rozhled v IT technologiích
  • Základní praktická znalost SQL
  • Základní znalosti počítačových sítí
  • Uživatelská znalost OS Linux a základy práce s příkazovou řádkou
  • Znalost některých z nástrojů pro issue/test/defect managment (např. JIRA, TestLink, Zephyr, aj.)

Výhodou
  • Základní znalost skriptování (např. batch, PowerShell, Visual Basic)
  • Základy Java/C++/Python
  • Základy práce s SVN/JBoss/GIT/Jenkins
  • Zkušenost s automatizovaným testováním (např. jmeter, Selenium) a skriptováním
  • Znalost technologie platebních karet a zkušenost z payment industry (EMV, MSR, ICC, Cless/Proximity payment cards and/or card acceptance devices, EFT/POS/mPOS, atp.)

Co Vám za to nabízíme:

Práci se zajímavými technologiemi
Benefity typu 13.plat
Stravenky, příspěvek na penz.pojištění
Kurzy a školení
Přátelský kolektiv
Moderní zázemí a podpora úspěšného zaměstnavatele, práce ve stabilní a perspektivní společnosti

Moje CV:

CODE: 7935

IT-RESOURCES

Lucie Holubová

Account manager

l.holubova@itresources.cz

+420 720 379 306

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Very Good; English - Good;

Pracovní technologie:

SQL, znalost počítačových sítí

Pracovní zařazení:

Tester

Typ pracovního úvazku:

ŽL nebo HPP