UI ENGINEER a UI Solution Architect

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Chcete se podílet na těch nejlepších zážitcích z video zábavy?

Pro londýnskou společnost, která patří mezi TOP telekomunikační organizace, hledáme UI Engineera a UI Solution Architecta.

Máte zájem uplatnit své jazykové dovednosti? Umíte anglicky?
Další pobočky mají v New Yorku či Sydney, v případě zájmu tedy můžete vycestovat.
K jejich zákazníkům patří například: BBCSony Pictures TelevisionDeutsche TelekomEmiratesVirgin Atlantic, aj.

Zaměření produktu: Náš software je dodáván velkým firmám (OTT nebo VOD provider), díky němu pak poskytují zákazníkům/divákům různé servisy včetně přístupu k multimedia content.
Pracovní prostředí firmy: kamarádské, ne příliš formální, kolegové jsou nápomocní
Vývojové prostředí: AWS, Git, SQL Server and Mongo DB, .net, node.js, react, typescript
Automatické testy: gherkin/cucumber, javascript, cypress

Vyžadované znalosti:

Koho si představujeme?

UI ENGINEER:
  • 3+ roky JavaScript a Babel
  • React, případně Angular.js
  • Flux framework / Redux
  • NodeJS, Html5, Css + Less / Sass
  • Unit testing (mocha, jasmine etc)
  • Responsive web design
  • Bonus: Webpack, Gulp / Grunt, Server-side rendering, React Native, Accessibility standards, Functional testing with Selenium, Jira, Bamboo, GitHub / Bitbucket, Git / Pull request workflow, Docker, AWS ECS, Agile / Scrum
UI ARCHITECT navíc:
  • Android
  • Rozsáhlé zkušenosti s vývojem s OOP v Javě
  • Zkušenosti s psaním a psaním Gradle build scripts
  • Zkušenost s psaním testovatelného kódu (TDD, BDD nebo podobně)
  • Chrome Cast zkušenosti

Co Vám za to nabízíme:

Co Vám můžeme nabídnout?

  • 25 dní dovolené + sick days
  • Fulltime alokaci na hlavní pracovní poměr
  • Přátelský mezinárodní kolektiv (AJ B2)
  • Možnost navštívit zahraniční pobočky (Londýn)
  • další klasické benefity...
  • HPP 120 000

Moje CV:

CODE: 420

IT-RESOURCES

Soňa Kalousková

Account manager junior

kalouskova@timone.cz

+420778036050

Lokalita pracoviště:

Praha CZECH

Jazykové znalosti:

Czech - Good; Czech - Very Good; English - Very Good;

Typ pracovního úvazku:

HPP