Vývojář mobilních aplikací (ios, android, xamarin), office i remote

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Pro vývoj úžasných aplikací pro různá mobilní zařízení hledáme nové kolegy a kolegyně.

Nabízíme naším zákazníkům internetové a mobilní aplikace, podnikové systémy, webové služby, cloudové služby pro své zákazníky.
Sídlíme ve 3 pobočkách v ČR (Praha, České Budějovice, Hradec Králové), ale nabízíme i možnost 100% homeoffice.
Pokud se zajímáte o programování pro zařízení značky Apple či operační systémy Android nebo Windows, a to včetně různých doplňků, jakými jsou například hodinky, pak potřebujeme právě Vás! Našimi klienty jsou významné české a zahraniční společnosti.

OD VÁS POŽADUJEME
- Středoškolské či vysokoškolské vzdělání
- Znalost programovacího jazyka či jazyků dle Vašeho zaměření (Swift/Objective C, Java, .NET)
- Angličtina na úrovni porozumění textu (dokumentace, pracovní úkoly)
- Cit pro moderní design aplikací a porozumění jejich architektuře
- Iniciativa a odhodlání něco dokázat

- Pečlivost a spolehlivost

Co Vám za to nabízíme:

- Přístup k nejnovějším zařízením (mobilní telefony, tablety, hodinky a další zařízení)
- 100% Možnost práce z domova, a to kdekoli na území ČR
- Práce na různorodých a zajímavých projektech pro české a zahraničí zákazníky
- Prostor pro vlastní nápady a iniciativu
- Mladý, přátelský a profesionální kolektiv a zázemí úspěšně rostoucí, ryze české, společnosti
- Možnost spolupráce na plný i částečný úvazek, možnost práce při studiu vysoké školy
- Vítáme všechny, kteří mají chuť tvořit, a to i absolventy či osoby se zdravotním omezením (ZP)
- Služební mobilní telefon, stravenky, zdravotní volno (sickdays), týden dovolené navíc
- Společné firemní akce
- Možnost dalšího vzdělávaní a odborné kurzy

Moje CV:

CODE: 8008

IT-RESOURCES

Lucie Sedlecká

Business Services Specialist

l.sedlecka@itresources.cz

+420731989744

Lokalita pracoviště:

CZECH

Jazykové znalosti:

English - Basic;

Pracovní technologie:

mobile application development

Typ pracovního úvazku:

ŽL nebo HPP