Web developer- Německo - Chemnitz

Náplň Vaší pracovní pozice.:

Do zavedené rodinné společnosti (cca 80zaměstnanců) z okolí Chmenitzu hledáme nové kolegy na vývoj webových stránek.  Jedná se o inovativní mezinárodní  společnost podnikající v oboru wlan (radio) lokalizace. Celosvětově vyvíjí velmi náročné softwarové a hardwarové řešení pro automobilový a logistický průmysl. Nabízíme příjemnou pracovní atmosféru v mladém pracovním týmu, atraktivní výkonnostní ohodnocení, různorodé možnosti osobního rozvoje. Klademe velký důraz na podporu spolupráce mezi zaměstnanci a hladké propojení pracovního nasazení s rodinným životem.

–                    plánování a design uživatelského rozhraní webových aplikací pro radio (wlan) lokační služby (RTLS) v reálném čase

–                    ohodnocení a výběr vhodného Frameworks

–                    podpora softwarových vývojářů při realizaci projektu

Alokace: onsite 100%

–                    zkušenosti z tvorby webových aplikací a jejich specifikace

–                    zkušenosti z realizace webových aplikací (HTML5, CSS, JavaScript, PHP)

–                    zkušenosti z oboru Userinterface Design

–                    zkušenosti z oboru testování webových aplikací

Co Vám za to nabízíme:

–                  možnost práce na ŽL
–                  pozice s AJ
–                  přátelské zázemí rodinné středně velké firmy

Moje CV:

CODE: 7734

IT-RESOURCES

Lucie Sedlecká

Business Services Specialist

l.sedlecka@itresources.cz

+420731989744

Lokalita pracoviště:

GERMANY

Jazykové znalosti:

English - Good;

Pracovní technologie:

PHP,